Obete prezidentskej kampane

Autor: Andrea Pauliková | 18.3.2019 o 16:45 | (upravené 18.3.2019 o 21:17) Karma článku: 8,96 | Prečítané:  3554x

Homosexuáli, obľúbená téma prezidentskej kampane sú konkrétni ľudia. Nie virtuálne figúrky. A táto kampaň im ubližuje.

Predstavte si, že ste homosexuál. Ó pardon, ak Vás táto predstava uráža, tak si predstavte, že homosexuál je Vaše dieťa. Môžete sa síce rozčuľovať, ale istá pravdepodobnosť tu je a nijako jej neviete zabrániť. Takže Vaše dieťa alebo teda dieťa niekoho iného je homosexuál. Žije svoj život najlepšie ako vie. Študuje, zabáva sa, miluje. Nikomu neubližuje, a ani sa na to nechystá. To, že je homosexuál ešte nikomu neprezradil. Aj by chcel, strašne by mu to pomohlo a rád by počul, že je to v poriadku. Zatiaľ iba počuje, že predstavuje hrozbu. Pre kresťanské hodnoty, pre tradičnú rodinu. Nikto presne nešpecifikuje, čo tým bohabojným rodinám urobí, ale každopádne niečo zlé. Dieťa by mu nemali zveriť. Ani nad tým zatiaľ nerozmýšľal, ale už ho niekto posudzuje a kádruje, že jemu zveriť dieťa určite nie. Určite nie. Sused od vedľa má deti a nestará sa o ne, ale nie sused je tou hrozbou pre spoločnosť, hrozbou je on.

V kostole babke povedali, že homosexualita je ťažký hriech, takže babke sa nemôže zveriť. Povedal by to rodičom, ale tí hlcú prezidentskú kampaň a tam sa jasne deklaruje, že pred takýmito ľuďmi treba našu krajinu ochrániť. Zuzana povedala, že si myslí, že ak prebehne riadne adopčný proces, tak slušným ľuďom aj keď sú inej sexuálnej orientácie, môžeme deti zveriť. Všetci tradiční kresťania (komunistická minulosť neprekáža) si zhnusene odpľuli. Neodpľuli si preto, že im záleží na rodine, ale preto, aby im to hodilo pár hlasov.

Každý deň ho prepierajú v médiách. Spravili z neho nepriateľa, bez toho, aby ho poznali ho súdia. Kričia jasné nie pre jeho budúci vzťah, pre jeho prípadnú rodinu.

Ale on je človek, existuje, nie je to virtuálna figúrka. A táto kampaň mu ubližuje. Tvrdí, že nie je plnohodnotný človek a nikdy ním nebude. Nemôže ním vraj byť, bol by to začiatok konca rodiny a štátu.

Táto kampaň ubližuje konkrétnym ľuďom, oni sú jej obeťou.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Problémový Solej končí na Najvyššom súde. Po návrate z péenky ho vyhodili

Konanie bývalého kancelára súdu prešetruje polícia.

Bödöra po príchode na políciu zadržali

Bödör sa neskoro večer vrátil z Chorvátska.


Už ste čítali?